Counter-Propaganda.com

Nacizmas

Baikite kurstyti mus prieš rusus3 n.

Kreipiuosi į prokuratūrą bei LR radijo ir televizijos komisiją, kad būtų stabdoma delfi.lt vykdoma paniekos ir neapykantos rusams (rusakalbiams) kurstymo kampanija. Informuoju apie tai delfi.lt ir rusakalbę žiniasklaidą.

Rusakalbių nejaudina argumentai, kurių jie negali ir nenori suprasti, juos paveikia šiurkštūs ir stiprūs jausmai, tokie kaip neapykanta, fanatizmas, isterija, baimė, susižavėjimas, entuziazmas bei godumas.“ – rašo delfi.lt.

skaityti toliau

Adolfas Hitleris

Nacizmas – vėl atgimsta

Adolfas Hitleris ir jo nacizmas taip visuotinai smerkiami, nes buvo nuoširdūs, neslėpė savo tikrųjų ketinimų ir pralaimėjo karą. Dabartiniai naciai postringauja apie laisvę ir demokratiją – jų nebaudžiamumo skatinamas, atgimsta ir nuoširdus nacizmas.

Sąvoka nacizmas yra kilusi iš trumpos žodžio „nacionalsocialistas“ formos „nacis“, – taip buvo vadinami Hitlerio nacionalsocialistų partijos nariai.

skaityti toliau

JAV – pavojaus šešėlis

Su CŽV pagalba JAV kontroliuoja daugelį pasaulio valstybių. Jei nebeprognozuojama Amerikos „demokratija“ atves į valdžią tokių pažiūrų, kaip Bušas fanatikus su normaliais protiniais gebėjimais, žmonijai bus sunku atsispirti JAV agresijai.

Jungtinės Amerikos Valstijos dažnai vaizduoja save kaip demokratiškiausią valstybę pasaulyje, šalį, kurioje maksimaliai garantuojamos žmogaus teisės.

skaityti toliau

Bušas teisinasi

Bušas ir paprasti amerikiečiai – nacizmas nenugalimas nacistiniais metodais

Bušo nemylėtojai išlieja savo priešiškumą ant keliaujančių po užsienį amerikiečių. Jie nori sustabdyti JAV kylantį nacizmą, tačiau išeina atvirkščiai – šis ten dar labiau stiprėja.

JAV jau įprato kas keli metai pradėti naują agresiją. Protu nepasižymintys JAV prezidentai jaučiasi galį kada tik užsinorėję pradėti naują karą, netgi kai jiems tereikia atitraukti amerikiečių dėmesį nuo savo nesugebėjimo spręsti ekonomines problemas. Dėl neaiškių ambicijų yra suniokojamos ištisos valstybės ir išžudomi šimtai tūkstančių beginklių žmonių.

skaityti toliau


Šiandien aš tikiu, kad mano veiksmai atitinka Visagalio Kūrėjo valią.

Hitleris

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2024