Counter-Propaganda.com

Europos Sąjunga

bejėgiai

Dar vienas kreipimasis į Europos žmogaus teisių teismą

Paskutinė mano skundo EŽTT dėl lietuvių diskriminavimo Lietuvoje versija.

Tuoj bus du metai, kai bandau sustabdyti begėdišką lietuvių diskriminavimą taip vadinamoje „Lietuvos Respublikoje“. Be jokių pasekmių. Tokiose bylose paprastai EŽTT tampa paskutine instancija, bet aš didelių vilčių nededu. Jų akyse mes – TIK kažkokie lietuviai.

skaityti toliau

bejėgiai

Paraiškos į Europos Žmogaus Teisių Teismą ir laiškas svajotojams apie Europos Sąjungą

Turiu kreiptis į EŽTT – kaip į paskutinę instanciją, kadangi Lietuvos Respublikos teismai atsisako ginti lietuvių teises. Mes žeminami savo pačių šalyje, ES paverstoje mūsų tautos naikinimo įrankiu.

Šiandien išsiunčiau du pareiškimus į Europos Žmogaus Teisių Teismą ir laišką tiems europiečiams, kurių šalys siekia didesnės integracijos į Europos Sąjungą. Apie tai informavau tiek Europos žiniasklaidos, kiek sugebėjau.

skaityti toliau

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (3) – skleidžiama korupcija

Narystė ES pavertė Lietuvą korumpuočiausia Europos valstybe. Europos Sąjunga skleidžia korupciją ne tik griaudama demokratiją, bet ir savo valdininkų etikos, reguliavimo bei perskirstomosios politikos dėka.

Kaip rodo Tarptautinio skaidrumo (Transparency International) atliktos apklausos, pagal korupcijos lygį Lietuva yra aplenkusi ne tik visas kitas Europos Sąjungos nares, bet ir visas „blogas“ Europos valstybes, tokias kaip Rusija ar Baltarusija.

skaityti toliau

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (2) – ardomi įstatymo valdžia ir teisėtumas

„Statydami Europą“, Sąjungos misionieriai griauna teisę ir teisėtumą ES valstybėse-narėse. Vykdant jų reikalavimus, Lietuvoje ignoruojama konstitucija ir begėdiškai manipuliuojama oficialiąja valstybės statist

Kažkada labai ekonomiškai sėkmingos Europos Bendrijos buvo paaukotos vardan miglotos vizijos Europos Sąjungos, siekiančios valdyti politiškai suvienytą Europą. Tai pavyko neseniai susiformavusios „Europos biurokratų“ klasės pastangų dėka. Turtingi ir įtakingi, nusisukę nuo savo tėvynių, dauguma „eurobiurokratų“ yra išsiugdę stiprų jausmą, kad jie „stato Europą“.

skaityti toliau

Europos Sąjunga ir tikroji jos misija (1) – griaunama demokratija

Lietuvos patirtis rodo, kad demokratija be jokių skrupulų sugriaunama Europos Sąjungos plėtros labui. Juk dabar visoje ES demokratija ciniškai paminta tam, kad būtų formaliai ratifikuota „Konstitucija Europai“.

ES valdininkai labai mėgsta demonstruoti savo susirūpinimą demokratija. Jiems neįtinka nė vieni rinkimai ES nedraugiškose valstybėse, ir jie dažnai viešai demonstruoja savo pasipiktinimą, kai ES ar JAV finansuojamos politinės partijos ten praranda savo pozicijas.

skaityti toliau

Europos Sąjunga – ne kuria, o griauna

Europos Sąjunga griauna demokratiją ir skleidžia korupciją. Bet kokią opoziciją ES oficialioji propaganda neutralizuoja spekuliuodama konservatyviosiomis ekonomikos ideologijomis bei Europos simbolika.

Europos Sąjunga mėgsta liaupsinti save kaip visos Europos atstovę, stiprinančią žemyno ekonominį ir politinį potencialą. Europos Sąjungos plėtra visada pristatoma kaip vienareikšmiškai progresyvus istorinis procesas, keliantis europiečių gerovę, užtikrinantis žmogaus teises ir demokratiją.

skaityti toliau

Dar kartą apie ekspertus

„Euroekspertai“, politikai ir žiniasklaida nesako tiesos apie Europos Sąjungą, nes jiems asmeniškai labai apsimoka ją liaupsinti. Todėl ir referendumo dieną lietuviai nežinos, kas iš tikrųjų Lietuvos laukia ES.

Kodėl nėra rimtos politinės ir akademinės opozicijos Lietuvos stojimui į Europos Sąjungą? Kodėl gi taip atkakliai tylima apie pačias akivaizdžiausias neigiamas Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą pasekmes? Kodėl gi tie, kurie vadinami Europos Sąjungos specialistais tiktai linksniuoja narystės privalumus užmiršdami netgi paminėti pastarosios trūkumus? Ir kodėl bet kokią kritiką Europos Sąjungos atžvilgiu dalis su ja susijusių politikų priima vos ne kaip asmeninį įžeidimą?

skaityti toliau

Kodėl ekspertams viskas atrodo aišku?

Suderėtosios Lietuvos narystės ES sąlygos daug prastesnės už tas, kurių tikėtasi. Būtina iš naujo apskaičiuoti narystės privalumus ir trūkumus, kad kiekvienas lietuvis galėtų nuspręsti ar apsimoka stoti į ES.


Atsiduok savo polinkiams neužmiršdamas policininko už kampo.

Viljamas Somersetas Moemas

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com / tema – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2021