Counter-Propaganda.com

Demokratija – nieko nereiškiantis žodis

2005 05 04

Žodis „demokratija“ yra praradęs savo pradinę reikšmę – liaudies valdžia – ir tapęs eiliniu propagandiniu simboliu, kuriuo JAV bei jų nuolankūs „sąjungininkai“ pateisina savo užkariavimus, silpnesniųjų šalių plėšimą ir masines beginklių žmonių žudynes.

Demokratija – populiarus simbolis

Žodis „demokratija“ yra kilęs iš graikų kalbos, kur jis reiškė „liaudies valdžia“. Turtingiausių pasaulio valstybių oficialiosiose ideologijose demokratija yra pripažįstama neginčijama vertybe, vienintele teisinga valdymo forma.

Pasaulinėje istorijoje buvo įvairiausių valstybinių santvarkų, kurios vadino save demokratijomis. Ir dabar demokratija save vadina vos ne kiekviena pasaulio valstybė, tarp jų – ir Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika (Šiaurės Korėja).

klausimas

Į ką panašiausia JAV demokratija?

Į visų piliečių valdymą

Į kelių grupių valdymą, išimtiniais atvejais atsižvelgiant į piliečių daugumos nuomonę

Į kelių realiai valdančių masonų grupių vaidinamą demokratijos spektaklį

Šiaurės Amerikos bei Vakarų Europos valstybių finansuojamos propagandos sraute būtent šių valstybių santvarkos yra vaizduojamos kaip tobulos demokratijos pavyzdžiai. Kitos valstybės raginamos, šantažuojamos, o kartais – ir jėga verčiamos jas kopijuoti.

Tačiau juk Jungtines Valstijas mažai kas iš viso laiko tikra demokratija, jei neskaitysime nuolankių JAV pasekėjų Vakarų Europoje bei Azijoje, o taip pat JAV finansuojamos žiniasklaidos bei tarptautinių organizacijų. Tuo abejoja netgi nemaža dalis pačių amerikiečių. Dviejų partijų politinis žaidimas gali būti interpretuojamas kaip kelių uždarų masonų grupių, nevaržomai diktuojančių JAV vidaus ir užsienio politiką, kuriama liaudies valdymo iliuzija.

Panašų įspūdį gali sukelti ir Britanijos ar Japonijos vadinamosios demokratijos.

„Demokratija“ – geriausias susidorojimo su nepatogiomis tautomis ir masinių žudynių pateisinimas

Nemažai Vakarų demokratų yra kažkada atlikę etninius valymus, kurdami demokratiją savo nukariautų tautų žemėse. Pavyzdžiui, JAV buvo išžudyti indėnai, o Britanijoje – škotų kalniečiai.

Ir dabar demokratijos skleidimas vis dar lieka geriausiu pateisinimu grobimui ir žudynėms. Kaip parodė agresijos Vietname, Kambodžoje, Jugoslavijoje, Afganistane ir Irake, – JAV, NATO ir panašūs „demokratizuotojai“ nedvejodami išskerdžia šimtus tūkstančių siekdami atvesti į valdžią jiems visiškai paklusnias vyriausybes.

O ir po to, siekdami įtvirtinti valdžioje savo marionetes, jie nesiskaito su priemonėmis, visiškai nepaisydami formaliai galiojančios tarptautinės teisės. Kaip parodė Irako okupacija, „kova už demokratiją“ amerikiečių bei jų parankinių specialiosioms tarnyboms yra patogi dingstis susidoroti su savo priešais, o JAV ir Britanijos kariškiams – puiki proga patenkinti savo sadistinius poreikius.

Demokratija – geriausias būdas apiplėšti silpnuosius

Nesunku pastebėti, kad „vakarietiška demokratija“ paprastai primetama daug gamtinių išteklių turinčioms valstybėms, ir šių išteklių valdymą paprastai perima „demokratizuotojų“ kompanijos. Daugumai besivystančių valstybių demokratija reiškia, kad didelė dalis jų nacionalinio turto tampa amerikiečių ar jų ištikimiausių „sąjungininkų“ nuosavybe.

Panašiai jau buvo apiplėšta ir Lietuva, amerikiečių kompanijai su politinio šantažo pagalba privatizuojant naftos perdirbimo įmonę „Mažeikių nafta“.

Taigi „demokratija“ oficialųjį tarptautinį diskursą kontroliuojančioms JAV ir jų vadinamiesiems „sąjungininkams“ tėra magiškas žodis, pateisinantis (žinoma, tik jų pačių vykdomus) žudynes, susidorojimus bei banalų silpnesniųjų plėšimą.

Ką apie tai galvojate?


Įveskite antrąjį ir trečiąjį skaitmenis! įjunkite paveiksliukus ir pyragiukus

vardas   

   

Santuoka yra vienintelis nuotykis, prieinamas bailiams.

Volteras

Counter-Propaganda.com

Counter-Propaganda.com – lt

simbolis

Counter-Propaganda.com

naujienos

užsakyti naujienas

elepaštu elepaštuRSS RSS

socialiniuose tinkluose

simbolis

©  Giedrius // 2005 - 2021